PayPal
Pro registraci klikni na banner:NÁVOD NA VÝBĚR PĚNĚZ Z PAYPALU NA VÁŠ BANOVNÍ ÚČET PRO VÍCE INFO KLIKNĚTE SEM
Návod na registraci a založení účtu u Paypal

Paypal je nejznámější platební systém na internetu, který slouží k posílání peněz a bezpečnému placení kartou na internetu. Díky kterému mimo jiné můžete nakupovat na eBay a také ho potřebujete pro příjem peněz od společností na tomto webu.

obr.1.Zvolte zemi (Your country) například: Czech republic .Your language nechte jak je.Druh účtu vybereme Personal.

obr.2. Vyplňte svoje osobní údaje bez diakritiky. Telefonní číslo vložte bez mezinárodního volacího kódu. Dále musí kolonka heslo obsahovat alespoň 8 znaků.Víc obrázek.

obr. 3. Teď je před Vámi obrazovka, kterou zobrazuje obrázek.Teď můžete buď přejít na účet, klikňete na Go to My Account nebo k účtu přidat kartu. Pokud chcete k účtu přidat kartu, doporučuji, zmáčkout continue dostanete se k formuláři obr.4.

obr.4.  Registraci karty

Do kolonky Card Number napište číslo vaší karty. Dále vložte datum expirace a do kolonky CSC zapište poslední tři číslice ze zadní strany karty. Poté už máte u Paypal účtu registrovanou neověřenou platební kartu.
Po ověření platební karty Paypalem je Vám z ní ztržena částka 1,5€, které Vám bude při první platební transakci připsáno na Paypal účet. Ztržení této částky uvidíte ve výpisu z banky. U této transakce bude v jejím popisu k nalezení čtyřmístný kód, kterým stvrdíte a ukončíte registraci karty - přihlásíte se na účet Paypal a u této karty zadáte tento čtyřmístný kód.

Teď máte plně funkční Paypal účet a můžete ho tedy použít k placení.
Pro registraci klikni na banner

Pro registraci klikni na banner

Pro registraci klikni na banner
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one